Już działamy!

Po kilku miesiącach dyskusji na temat tego, czego potrzeba wszystkim zainteresowanym tematyką marketingu przedstawicielom świata nauki, inicjujemy dziś działalność portalu Świat Marketingu. Jest on młodszym bratem czasopisma naukowego o tym samym tytule. Pragniemy, aby stał się miejscem wymiany myśli, poglądów, ale także różnego rodzaju interesujących treści związanych z szeroko rozumianym marketingiem. Zależy nam na tym, aby nasi Czytelnicy w miłej i swobodnej atmosferze mogli korzystać z dostępu do aktualnych i ciekawych doniesień z branży.

W sekcji Newsy poinformujemy Was o wszelkich nowinkach marketingowych. Z kolei dział Dyskusje to miejsce na prezentację stanowisk i opinii przedstawicieli nauki i praktyki. Sekcja Młodzi Adepci dedykowana jest doktorantom i członkom Studenckich Kół Naukowych, którzy żyją wszystkim tym, co marketingowe. W dziale Polecamy znajdziesz nasze subiektywne rekomendacje interesujących książek, filmów, spotów reklamowych oraz różnych aktywności marketingowych.

Wychodzimy z założenia, że portal najlepiej spełni swoje funkcje jeśli jego zawartość będziemy tworzyć we współpracy z naszymi Czytelnikami. Zapraszamy więc do współpracy w szczególności Młodych Adeptów – studentów i doktorantów, dla których zachowania nabywców, komunikacja i strategie marketingowe stanowią sól życia i którzy koniecznie chcą się dzielić swoimi przemyśleniami na ich temat. Napiszcie do nas na kontakt@swiatmarketingu.pl

Mamy nadzieję, że każdy z naszych Czytelników znajdzie w serwisie coś interesującego. Liczymy na życzliwe wsparcie, sugestie dotyczące zawartości i konstruktywną krytykę. Wszystko, co robimy, robimy z myślą o naszej społeczności – pasjonatów marketingu z zacięciem naukowym. Przy odrobinie zaangażowania, serwis stanie się naszym miejscem spotkań, z którego wszyscy będziemy wychodzić bogatsi.